İnsansız iş makineleri Afrin’de

Ana Sayfa » DÜNYA » İnsansız iş makineleri Afrin’de
Paylaş
Tarih : 28 Şubat 2018 - 2:10

Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin’deki harekatı başarılı bir şekilde yürütürken, şehir merkezi kuşatması için çalışmalarına hız verdi.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye’nin kuzeyinde başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nda teröristleri kıskaca almış durumda. Harekatta 38. güne girilirken bugüne kadar etkisiz hale getirilen terörist sayısı 2083’e yükseldi.

Harekatın birinci aşaması, sınır bölgesinde hilal şeklinin birleşmesiyle tamamlanırken, teröristlerin sınırla olan teması tamamen kesildi.

İNSANSIZ İŞ MAKİNELERİ BÖLGEDE

Teröristleri Afrin’de köşeye sıkıştıran Türk Silahlı Kuvvetleri, şehir merkezi kuşatması için merkeze doğru başarılı bir şekilde ilerliyor.

İnsansız iş makinesi: Tosun VİDEO

İnsansız iş makineleri Afrin'de

İnsansız iş makineleri Afrin'de

YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM

Meskun mahal operasyonları için JÖH ve PÖH timleri de kuşatma için bölgeye sevk edildi. Kuşatma için çalışmalarına devam eden TSK bölgeye milli ve yerli üretim insansız iş makinelerini de bölgeye gönderdi. Adı Tosun olan zırhlı iş makineleri meskun mahal olayları gibi durumlarda etkin bir şekilde kullanılıyor.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İzmir’de AK Partililere hakaret eden kadın

Sosyal medyada paylaşılan ve tepki çeken bir videoda İzmir’de Karşıyaka-Konak vapurunda bir kadın “AK Partililerin Allah belasını

Fetullah Gülen’in yeğeni yeniden tutuklandı

Önceki gün serbest kalan ve savcının itirazıyla tekrar gözaltına alınan Fetullah Gülen’in yeğeni Kemalettin Gülen tutuklandı. Fetullahçı

Cumhurbaşkanı, Antalya İl Kongresi’nde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya’nın eski Belediye Başkanı döneminde düzenlenen bira festivallerinde iki gencin öldüğünü

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz