Tacizci ifşa olunca gözaltına alındı

Ana Sayfa » Foto Galeri » Tacizci ifşa olunca gözaltına alındı
Paylaş
Tarih : 28 Şubat 2018 - 2:10

Hatay’da yaşayan bir kadını sosyal medya üzerinden ölümle tehdit eden E.K Adana Kozan’da gözaltına alındı.

Hatay’ın Antakya ilçesinde özel bir inşaat firmasında çalışan Gülay M. (29) adlı kadını, sosyal medya üzerinden ölümle tehdit ettiği ve kadına hakaretlerde bulunduğu iddia edilen, Adana’nın Feke ilçesine bağlı Oruçlu Mahallesi’nde ücretli öğretmenlik yaparken görevine son verilen E.K. adlı şahıs, Kozan ilçesinde polis ekiplerince gözaltına alındı.

GÖRÜŞMEYE SON VERDİ TACİZ BAŞLADI

E.K.’nın iki yıl önce Gülay M. ile sosyal medya üzerinden görüştüğü ancak Gülay M.’nin bu görüşmeye son vermesinin ardından E.K. tarafından sosyal medya üzerinden tehdit ve tacize uğradığı kaydedildi.

Gülay M. adlı kadının Hatay Cumhuriyet Başsavcılığına şikayeti üzerine E.K. adlı şahıs Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekiplerince sorgulanmak üzere gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü kaydedildi.

Tacizci ifşa olunca gözaltına alındı

“ÇEVREM DE DAHİL TACİZ ETTİ”

Gülay Mübarek, ayrılma kararının ardından E.K’nin kendisini ve ailesini sürekli tehdit etmeye başladığını kaydetti. Kendisine ve ailesine tacizlerinin devam ettiğini anlatan Mubarek, “Vazgeçer diye sosyal medya hesaplarımı birkaç aylığına kapattım. Kendisinin tacizleri dediğim gibi ailem, çevrem, yeğenlerim dahil olmak üzere tacizleri sürdü iki yıl boyunca. Geçen sene 2016’da daha doğrusu aralık ayında ben onu savcılığa şikayet ettim siber suçlara. Altı ay sonra onun ifadesi alındı. Her şeyi inkar etti. Aramıza girmek isteyen ve bizi bitirmek isteyen üçüncü kişilerin bütün bu olayları yaptığını anlattı. O şekilde ifade vermiş. Onun ifadesinden sonra savcılıkta herhangi bir gelişme olmadı” dedi.

“SOSYAL MEDYADA İFŞA ETTİKTEN SONRA ÖZÜR DİLEDİ”

2018’in Şubat ayı olmasına rağmen hala şikayetinden bir netice alamadığını söyleyen Güley Mubarek, şöyle devam etti: “O yüzden bu meselenin duyulması, savcılığın bir an önce hareket geçmesi için gazetecilerden yardım istedim. Birçok yerden çok destek aldım. Daha sonra onu tanıyanlar özellikle dün sosyal medyada ifşa oldu kendisi. Gazetede yayınlandığı gün yine tehditlerine devam etti. Daha sonra dün Twitter’da ifşa olduktan sonra bana özür mesajları attı. Kendisinin hayatı ile oynamışım. Adana’da ücretli öğretmenlik yapıyordu, öğretmenlik görevinden uzaklaştırıldı. Bu saatten sonra hiçbir şekilde öğretmenlik yapamayacağı için onu hayatıyla oynamamla tehdit ediyor beni. En son dün gece özür mesajı attı. Artık yapma, yeter dur dedi bana. Ama ben durmayacağım çünkü ben iki yıldır ben başta olmak üzere yeğenlerim, ailem, annem, babam, ablam, abim ve bütün yakın çevrem o kadar zulmüne maruz kaldık ki hepimiz kesinlikle şikayetimi geri almayacağım. Bu işin sonunda hiç ceza almasa da hiçbir şekilde içeri girmese de bu davadan vazgeçmeyeceğim. O yüzden kendisi de etrafından bana hiçbir şekilde kimse ulaşmasın. Çünkü öyle bir duyum aldım. Ailesi ve yakınları devreye girip vazgeçirmeye çalışacaklarmış beni. O yüzden kimse zahmet etmesin.”

Etiketler : , , , , ,

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İzmir’de AK Partililere hakaret eden kadın

Sosyal medyada paylaşılan ve tepki çeken bir videoda İzmir’de Karşıyaka-Konak vapurunda bir kadın “AK Partililerin Allah belasını

Fetullah Gülen’in yeğeni yeniden tutuklandı

Önceki gün serbest kalan ve savcının itirazıyla tekrar gözaltına alınan Fetullah Gülen’in yeğeni Kemalettin Gülen tutuklandı. Fetullahçı

Cumhurbaşkanı, Antalya İl Kongresi’nde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya’nın eski Belediye Başkanı döneminde düzenlenen bira festivallerinde iki gencin öldüğünü

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz